Gminne Mistrzostwa w Unihokeju

We wtorek 15 października 2019 r. w  hali sportowej w Sośniach odbył się gminny turniej unihokeja dziewcząt i chłopców klas VI i młodszych. W zawodach szkół podstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców wzięły udział następujące szkoły z naszej gminy: SP Sośnie,  SP Pawłów i SP Granowiec. Mecze odbywały się systemem każda drużyna z każdą w grupie dziewcząt i chłopców. Mistrzem gminy w kategorii dziewcząt jak i chłopców została Szkoła Podstawowa w Pawłowie.  

     Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce- SP Pawłów

II miejsce- SP Sośnie

III miejsce- SP Granowiec

 

    Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce- SP Pawłów

II miejsce- SP Sośnie

III miejsce- SP Granowiec

 

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:

Kozikowska Julia, Kowalczyk Nikola, Netter Zuzanna, Kędziora Klara, Leśniak Zofia, Maksyminko Kinga, Geburek Oliwia i Głodek Maja.

 

     Drużynę chłopców reprezentowali następujący uczniowie:

Ługowski Fabian, Szczepanik Konrad, Rafalski Oliwier, Olejnik Bartosz, Kupaj Mikołaj, Skrobański Adrian, Plewa Paweł i Filipiak Paweł.

      Na zakończenie zawodów  najlepszym szkołom wręczono puchary i dyplomy. Serdecznie gratulujemy. Życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym.

 

          

 

 

Etap powiatowy

           W środę  16 października 2019 r. w  hali sportowej w Gorzycach Wielkich odbył się powiatowy  turniej unihokeja dziewcząt klas VII i VIII. W zawodach szkół podstawowych wzięły udział następujące szkoły z powiatu ostrowskiego: SP Gorzyce Wielkie, SP Raszków, SP nr 5 Ostrów Wlkp. i SP Pawłów. Nasza szkoła reprezentowała Gminę Sośnie.  Mecze odbywały się systemem każda drużyna z każdą w trzech tercjach. Mistrzem powiatu została Szkoła Podstawowa w Gorzycach Wielkich.

    Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:

I miejsce SP Gorzyce Wielkie

II miejsce SP Raszków

III miejsce SP Pawłów

IV miejsce SP nr.5 Ostrów Wlkp

    

     Szkołę  Podstawową w Pawłowie reprezentowały następujące uczennice:

Jędrysiak Magdalena, Stasiak Sandra, Charecka Aleksandra, Muszalska Malwina, Stasiak Zuzanna, Janoś Eliza i Romanowska Patrycja.

            Na zakończenie zawodów  najlepszym szkołom wręczono  puchary i dyplomy. Serdecznie gratulujemy.